sms z iPhone zdarma

22. prosince 2008 v 22:03 | pajenc |  Apple zone
z iPhone není problém odesílat sms zdarma, jelikož díky webovému prohlížeči se snadno a rychle dostanete na stránky, ze kterých si můžete sms odeslat.
Ale je ještě rychlejší a mnohem pohodlnější způsob :), zákazníci vodafone to vědí, operátor nabízí službu student sms grátis, tudíž každý, komu je 15-26 může odesílat sms zdarma přes vodafone live! či přes stáhnutou aplikaci. iPhone bohužel nepodporuje ani wap ani javu a tudíž mu je tato služba v síti nepřístupná :(
ale dokonalým řešením je server i.fonky.cz, který je upraven pro většinu mobilů v ČR. Zde si snadno a rychle odešlete sms do jakékoliv sítě(nyní už i do t-mobile, který KONEČNĚ povolil zasílání sms z netu do sítě bez t-zones).
U této aplikace není výborné to, že můžete snadno a rychle odesílat sms, ale že pouhým přihlášením ZDARMA získáte také adresář a archiv sms. Vše funguje na bázi serveru poslatsms.cz, který upravil svojí podobu pro mobily a speciálně pro iPhone 3G :)
server i.fonky.cz nenabízí pouze zasílání sms, ale i mnohem větší škálu služeb, fungující pro iPhone přes Safari, což je stále oblíbenější způsob, jak provozovat mnohé každodenointernetové blbnutí i na jablíčku :) (viz obrázek)

Hlavní menu serveru i.fonky.cz
je to jednoduché a hlavně rychlé!

server poslatsms.cz upravil své stránky speciálně pro iPhone 3G
můžete je používat ve vertikální i horizontální poloze

TAK NEVÁHEJTE A UŽ DÁVEJTE NA MOBILU SERVER i.fonky.cz

copyright (c) www.screamo.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama