Icq v mobilu

20. prosince 2008 v 21:38 | pajenc |  Apple zone
Palringo, věc, kterou oceníte, ať jste kdekoliv.
Palringo je oficiální aplikace z app store z kategorie social networing a svůj účel splňuje naprosto dokonale. Můžete se připojit téměř na všechny známe protokoly messengerů, jaké znáte, tudíž i na nejpopulárnější AOL, ve kterém pracuje síť ICQ.
Palringo vám nabídne krásné uživatelské barevné prostředí, kde můžete komunikovat s vašimi přáteli i za pomocí smajlíků. Ale dost slov, obraz mluví za vše!

Za všeho nejdřív vás přivítá spouštěcí obrazovka:


kontakty

Obrazovka s účty používaných protokolů. Všimněte si, že Palringo vám nabízí video průvodce pro přibližně 10 kroků, naprosto špičkově-a zadarmo v app store!
TAKÉ NASTAVENÍ NICKU A STATUSU NENÍ PROBLÉMEM.

Obrazovka komunikace s kontaktem s ukázkou smajlíků

Všechny tyto protokoly si můžete přidat do svých Palringo IM services, to právě jediné nelze odstranit

A jak Palringo řeší zprávy, které obdržíte, když nejste zrovna v aplikaci? Jednoduše! V nastavení si můžete nastavit, jak chce, aby se Palringo chovalo, až aplikaci ukončíte(mám nastaveno na do nothing). Veškeré zprávy, chodící při nespuštěné aplikaci(jste stále online) vám chodí přes mejl, který si v Palringu nastavíte :)
A i po přečtení mejlových zpráv se vám v dolním levém rohu objeví ikona obálky, ukazující po zmáčknutí přijaté zprávy v "offline" režimu :) Jednoduché, geniální, zadarmo a oficiálně :)

copyright (c) www.screamo.blog.cz
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama